fbpx

První virtuální hokejové tréninkové centrum v Brně

Pro brankáře

Virtuální trénink

Výhodná cena lekce

ČTENÍ HRY A
SLEDOVÁNÍ KOTOUČE

ZÁKROKY PŘI CLONĚNÍ HRÁČE
PŘED BRÁNOU

VYKRÝVÁNÍ STŘELECKÝCH ÚHLŮ
A BOX CONTROL

3D REPLAY

TRÉNINKOVÉ PLÁNY

TRACKOVÁNÍ VRCHNÍ ČÁSTI TĚLA

PRACUJ NA SVÝCH GOLMANSKÝCH DOVEDNOSTECH

Sense Arena “Goalie to Go” je nová tréninková platforma pro brankáře. Animovaná cvičení a reálná videa útočících hráčů ve virtuální realitě poskytují možnost unikátního tréninku a jedinečný rozvoj brankářských dovedností.

UKÁZKY TRÉNINKŮ

Animovaná cvičení a reálná videa útočících hráčů ve virtuální realitě poskytují možnost unikátního tréninku a jedinečný rozvoj brankářských dovedností

3D REPLAY

3D přehrávání všech střel z pohledu střelce nebo brankáře. Projděte se kolem sebe a prostudujte si provedení svých zákroků

FAKE SHOTS

Reální střelci přeneseni do VR. Nauč se číst naznačení a střelu přes obránce

MULTITASK

Drill zaměřený na multitasking. Propoj mozek a tělo. Vyřeš úlohu a co nejrychleji vyjeď proti správnému střelci

PRO CIRCUIT

Střelci z reálného ledu přeneseni do VR. Cvičení založené na rozvoj čtení čepele střelce.

SCREEN SHOT 1

Animovaná cvičení rozvíjející dovednost reakce na puk přes clonícího hráče. Nauč se mít puk stále na očích.

ROLL AND SHOT

Herní situace rozvíjející přehled o hře a spravné postavení proti puku – Box control.

SCREEN SHOT 1 INTERAKTIVNÍ VIDEO DRILL

Střelci z reálného ledu přeneseni do VR. Cvičení založené na rozvoj čtení čepele střelce a rychlé reakce na střelu přes clonícího hráče.

WAVE AND SHOT

Herní situace rozvíjející přehled o hře, sledování dráhy puku a držení se ve správném postavení proti střelci – Box control.

WARM UP 3

Cvičení určené na zapracování se před tréninkem.

PROSTŘEDÍ VIRTUÁLNÍ REALITY MÁ FANTASTICKÉ VÝHODY

Můžeme měřit každý fyzický pohyb, kam se brankář podíval, co a jak provedl. Jedinou proměnnou je samotný výkon brankáře v Sense Areně, všechny ostatní veličiny (hráči, střely, clonění, bloky, vychýlení) jsou všude stejné, což vám opravdu poskytuje srovnatelná data.

PRACUJ NA SVÝCH GOLMANSKÝCH DOVEDNOSTECH

Sense Arena “Goalie to Go” je nová tréninková platforma pro brankáře. Animovaná cvičení a reálná videa útočících hráčů ve virtuální realitě poskytují možnost unikátního tréninku a jedinečný rozvoj brankářských dovedností:

ČTENÍ HRY A
SLEDOVÁNÍ KOTOUČE

Čtení čepele hráče při zakončení – zlepši svou dovednost číst čepel střelce. V interaktivních cvičeních chytej proti reálným hráčům na ledě a v zápasech budeš ready.

ZÁKROKY PŘI CLONĚNÍ HRÁČE
PŘED BRÁNOU

Clonící hráči na brankovišti – zlepši svou
dovednost reakce na puk přes clonícího hráče. Nauč se mít puk stále na očích a tím zvýšit efektivitu svých zákroků.

VYKRÝVÁNÍ STŘELECKÝCH ÚHLŮ
A BOX CONTROL

Box control – pomocí jedinečného nástroje zlepši svou dovednost vykrývat správný prostor v brance a držet se v co nejlepším postavení proti střelci.

3D REPLAY

Každou střelu si můžeš přehrát ve 3D záznamu z pohledu střelce nebo ze svého vlastního pohledu.
Můžeš se obejít kolem dokola a detailně prozkoumat svůj zákrok. Skvělý nástroj na odstranění tvých chyb.

TRÉNINKOVÉ PLÁNY

Profesionální trenéři brankářů z NHL a Evropských lig sestavili 8-mi denní tréninkové plány pro brankáře všech věkových kategorií.

TRACKOVÁNÍ VRCHNÍ ČÁSTI TĚLA

K rukavicím jsme přidali trackování vesty a brankářskou hokejku. Díky těmto vylepšením můžeš k zákroku využít celou vrchní část svého těla stejně jako na ledě.

Dominik Gerža

Trenér pro brankáře

DETAILNÍ INFO

Bývalý brankář ledního hokeje. Svoji hokejovou kariéru začal v mládežnických týmech HCM Warrior Brno, poté se v kategorii mladšího dorostu přesunul do týmu VHK Vsetín, kde hrál extraligu mladšího dorostu.

V kategorii staršího dorostu přestoupil do týmu AZ Havířov 2010, kde chytal v extralize staršího dorostu. První rok juniorské kategorie strávil ve svém rodném městě, a to v týmu HC Kometa Brno. Tento rok si vyzkoušel i pár zápasů v mužském hokeji, kdy chytal za druholigovou Břeclav.

Druhý rok juniorské kategorie nastupoval za tým HC Orli Znojmo v juniorské variantě mezinárodní ligy EBEL. Po skončení sezóny se vydal za oceán do Kanady, kde hrál v nižší juniorské soutěži GMHL.

Během angažmá v Kanadě začala i jeho trenérská kariéra, kdy působil jako trenér brankářů u mládeže a u středoškolského týmu. Po návratu do České republiky nastoupil na Masarykovu univerzitu, konkrétně na Fakultu sportovních studií.

Ve stejném roce také ukončil svoji brankářskou kariéru a začal se naplno věnovat trénování. V současnosti působí jako trenér brankářů u týmu HC Zastávka a u soukromých hokejových akademií Team BHA, Hockey goalie clinic a Modern Hockey.

Jakub Karpíšek

Trenér pro hráče

DETAILNÍ INFO

Narodil jsem se a vyrůstal v Brně, kde jsem také začal s hokejem, který se stal od té doby moji neodmyslitelnou součástí mého života.

S hokejem se začínal na Kometě, které jsem zůstal věrný do mladšího dorostu. Následně ve starším dorostu a juniorce došlo na menší kolečko, kde jsem v průběhu let vícekrát prostřída týmy VSK Technika Brno a HCM Warrior Brno.

Následně mé cíle a životní kroky směřovali spíše ke studiu, než k hraní hokeje, ale povedlo se mi to ideálně propojit. Nastoupil jsem v roce 2015 na Masarykovu univerzitu v Brně na fakultu sportovních studií na obor tělovýchova a sport. Přes univerzitu jsem se dostal k trénování hráčských dovedností a kondičních schopností, kdy mě vzal pod své vedení zkušený trenér a hokejista Jiří Sedláček v HTC centru v Brně. Kde působí jako trenér dodnes.
Díky škole jsem se dostal k rozhodcování, podařilo se mi získat nejvyšší českou licenci pro rozhodčí.

Studium na univerzitě a nový projekt univerzitního hokeje mi umožnilo spojit školu a sport. Svoji poslední aktivní sezonu jako hráč jsem odehrál v Univerzitní lize ledního hokeje, ale zde byla moje sezona 2019/2020 předčasně ukončena, pro poranění vazů během zápasu v Plzni.
Své studium jsem si zpestřil v zahraničí, kdy jsem se vydal vstříc novým poznatkům.

Prvně do velké Británie na Universtiy of South Wales, následně moje cesta směřovala do Dánska, kde jsem strávil půl rok na Sportovní akademii v Gerlevu a cestu jsem zakončil semestrem na španělské univerzitě Universidat de Valencia. V roce 2020 jsem úspěšně dokončil bakalářské studium a nastoupil jsem na navazující magisterské studium opět na Masarykově univerzitěna obor kondiční trenér.

Vyzkoušejte ještě dnes!

1. lekce 60 minut
( Výhodná cena! )

325,-

Jednorázová cena! Nasaď si helmu s virtuální realitou, popadni hokejku a zjisti, jaký máš hokejový potenciál.

5 lekcí - 60 minut (mož.Diagnostiky)

Populární

650,-

Plocha A - pro Hráče - lekce 60 minut (možnost Diagnostiky)

Plocha B - pouze pro Brankáře - lekce 60 minut (možnost Diagnostiky)

lekce 45 minut (mož.Diagnostiky)

490,-

Animovaná cvičení a reálná videa útočících hráčů ve virtuální realitě poskytují možnost unikátního tréninku a jedinečný rozvoj brankářských dovedností